Yurtdışı Seyahatinde Tadabileceğiniz Avrupa Lezzetleri

Bisiklet Dostu Avrupa Şehirleri

Enerjik Seyahatler için Kahvaltı Tavsiyeleri

Seyahat Ederken Yapılan Hatalar

Yol Hikayelerine Tanık Ol! | Gezgin Zirvesi 2020

Genel 3 Şubat, 13:46'de eklendi

Duyduk duymadık demeyin! Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutan Gezgin Zirvesi 2020 etkinliğinin 2. cisi duyuruldu. Bir yıllık aranın ardından yeniden halatları çözüp güvenli limanlarlardan uzaklaşmayı göze alıyoruz.

Gezerken enerjisi hiç bitmeyenler, rüzgarla yol alanlar, benzinle yol alanlar, her şartta yola çıkanlar, biriktirdiği anıları paylaşmaktan mutlu olanlar, her daim yolda olanlar, ideal lezzeti arayanlar, kendini arayanlar Gezgin Zirvesi etkinliğinde bende varım! Bu etkinlik bizim, bu etkinliği kaçırmayın.

Gezginler Bu Zirvede Buluşuyor

Bu yıl 2.si düzenlenecek Gezgin Zirvesi, Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüsle Avrupa turunu organize eden Avrupa Rüyası www.avruparuyasi.com.tr katkılarıyla gerçekleşiyor. Etkinlik 7 Mart 2020 Cumartesi günü İstanbul Sahne Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek. Gezgin Zirvesi’nde, gezerek yeni yollar keşfeden gezginler, yolculuk hikâyelerini sizlerle paylaşacak.

gezgin-zirvesi-2020
Gezgin Zirvesi 2020 etkinliğine başvurular başladı!

Gezgin Zirvesi 2020 Oturumları

Avrupa Rüyası ailesinin katkılarıyla İstanbul Sahne Beşiktaş’ta gerçekleşecek olan “Gezgin Zirvesi” 34 konuşmacı gezgine ev sahipliği yapacak. 7 oturum olarak gerçekleşecek etkinlikte aynı zamanda gezgin dünyasında adından söz ettiren kişi, kuruluş ve markalara Gezgin Ödülleri adı altında ödül töreni düzenlenecek. Gezgin Zirvesi ve Gezgin Ödülleri hakkında bilgi almak için www.gezginzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

7 Oturum 34 Gezgin

09.00 – 10.00 Gezmeyi Yaşam Tarzı Yapanlar

(Karavan, Bisiklet, Yelken, Motorlu Gezginler)

10.15 – 11.15 Çocukla Seyahat

11.30 – 12.30 Gurme Gezginler

12.45 – 13.45 Gastro Travel

14.00 – 15.00 Gezginler ve Sosyal Medya

15.15 – 16.15 Gezgin Kadınlar

16.30 – 17.30 Travel & Lifestyle & Blog

17.45 – 18.45 Gezgin Ödülleri Töreni

Gezgin Zirvesi’nde yol hikayelerine tanık olacaksınız.

Gezgin Zirvesi’ne Kimler Katılacak

Gezgin Zirvesi katılımcıları belli olmaya başladı. 7 Mart 2020’de Sahne Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek etkinliğe katılacak isimler arasında: Dünyayı Geziyorum (Özlem Tunca), Hareket Amiri (Dicle Doğan), MilesforDreams (Özden&Cengiz), Gezginstar (Gökşen Çavuş Çıtırık), BerrakBerroo, Elif Diye Birinin Günlüğü (Elif Aleyna Duman), Gezen Bilir (Sedat Açıl), 2tek1çift (Sevil Ekşioğlu Yüksel), Kutu Balığı (Pınar Bulut), Nerede Ne Yapılır (Gökçe Balta Otçu), Maya Van Life (Maya, Gonca, Emci), Lokal Turist (Dilhan & Merve), BySedaAydın (Seda Arslan Aydın) ve gezgin dünyasında iz bırakan birçok değerli isim etkinlikte seyahat tutkunları ile buluşacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bumerang - Yazarkafe