Yurtdışı Seyahatinde Tadabileceğiniz Avrupa Lezzetleri

Bisiklet Dostu Avrupa Şehirleri

Enerjik Seyahatler için Kahvaltı Tavsiyeleri

Seyahat Ederken Yapılan Hatalar

Kuzey Avrupa Turlarına Profesyonel Rehber ile Çıkmanın Faydaları

İSKANDİNAV RÜYASI 25 Nisan, 12:30'de eklendi

Hangi tura katılırsanız katılın, turlarda en önemli faktörlerden bir tanesi de profesyonel rehber. Turlarda edindiğiniz şehir haritaları, kitapçıklar profesyonel rehberin yardımından daha fazla sizlere yardımcı olmuyor maalesef. Hiç tanımadığınız bir coğrafyada, o kültürü tanımak için yerinde ve doğru bilgileri ancak profesyonel rehber size aktarabilir.

Mark Twain şöyle diyor: “Öğrenmek istiyorsan, seyahat etmelisin.” Seyahat etmek hepimiz için bir hobi, yeni bir kültür keşfetmek, farklı bir coğrafyayı tanımak, yeni lezzetler tatmak, havayı solumak, anılar yaratmak ve yeni insanlar tanımak gibi anlamlar taşır.

Rehbersiz gezilerde karşılaşacağınız en kötü tecrübe şöyle olur; önceden edindiğiniz ufak tefek bilgilerle veya başkalarının tavsiyeleri ile ziyaret edeceğiniz yerler olacaktır. Ancak turu veya bulunduğunuz şehrin gezisi tamamlandığında görmediğiniz önemli ve o şehirde kesinlikle görülmesi gereken şeyi hikayesiyle birlikte kaçırmış olacaksınız. Ve turunuza bir hüzün çökmüş olacak.

Kuzey Avrupa turunun en özel deneyimi İskandinav fiyortlarını keşfetmek

Peki iyi bir rehber neden olmalı? Öncelikle profesyonel rehberler sizi şehrin görülmesi gereken önemli yerlerine götürür ve o yerleri sizlere anlatarak gezdirir. Beraberinde önemli lezzetleri, müzeleri hem gezerek hem de tarihi detaylarıyla dinleyerek keşfetmiş oluyorsunuz. Şehir turunu tamamladığınızda ise görülmesi gereken yerleri gördüğünüz için hüzünden ziyade mutluluk duyuyor ve pişmanlık yaşamıyorsunuz. En önemlisi de şehirlerin tarihini ve kültürel geçmişlerini bilinçli bir şekilde gezerek öğreniyorsunuz.

Profesyonel Rehberleri ile Şehirleri Keşfedin

Avrupa Rüyası olarak tüm rüya rotalarımızda Avrupa, Britanya, Afrika, İskandinav ve Balkan turlarımızda profesyonel rehberler kullanıyoruz. Kuzey Avrupa turlarımızda, seyahat boyunca size Avrupa Rüyası’ndan bir görevli asistan ve profesyonel rehberimiz sizlere eşlik ediyor. Asistanlar otobüs içerisinde ihtiyaçlarınızı giderirken öte yandan otobüs içerisinde uyumun ve eğlence ortamının oluşmasında rol alıyorlar. Profesyonel rehberler ise program rehber kitapçıklarımızın canlı hali olarak her şehirde yanınızda oluyor.

avrupa rüyası stockholm isveç

Kuzey Avrupa turu organize eden diğer firmaların tur liderleriyle veya otobüs görevlisi adı altındaki kişilerle Avrupa turu yaparken Avrupa Rüyası tüm turlarından katılımcılarının isteklerini önemseyerek profesyonel rehberler ile şehirleri gezmektedir.

Şehirleri gönül rahatlığıyla, tarihini ve kültürünü öğrenerek gezerken öte yandan rehberlerin yönlendirmesiyle şehirlerde nerede uygun fiyata alışveriş yapılır, nerede uygun fiyata yemek yenir sorularının cevaplarını bulacaksınız.

Avrupa Rüyası ile tek seferde İskandinav coğrafyasını keşfedeceğiniz Kuzey Avrupa turunda profesyonel rehberler eşliğinde şehirleri gezmeye hazır mısınız!

Bumerang - Yazarkafe
Seyahat Ederken Yapılan Hatalar

Seyahat Ederken Yapılan Hatalar

0
0
16 Temmuz, 13:20
Yalnız Seyahat Etmenin Avantajları

Yalnız Seyahat Etmenin Avantajları

0
0
30 Haziran, 10:57
Kız Kıza Tatil Önerileri

Kız Kıza Tatil Önerileri

0
0
25 Şubat, 14:19
Norveç Kasabası Sogndal

Norveç Kasabası Sogndal

0
0
11 Aralık, 11:19