Yurtdışı Seyahatinde Tadabileceğiniz Avrupa Lezzetleri

Bisiklet Dostu Avrupa Şehirleri

Enerjik Seyahatler için Kahvaltı Tavsiyeleri

Seyahat Ederken Yapılan Hatalar

Kurban Bayramı’nda Seyahat Edeceklere Yurtdışı Tur Önerileri

ÜLKE VE ŞEHİR REHBERİ 20 Haziran, 12:40'de eklendi

Avrupa Rüyası’nın düzenlediği Türkiye’nin en kapsamlı turlarına, 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden, profesyonel rehberler eşliğinde şehirleri gezebiliyorsunuz. Avrupa Rüyası’nın kıtanın tümünü kapsayan rotaları bulunuyor. Bunlar arasında; Balkan Rüyası ve Orta Avrupa Turu, Kuzey Avrupa turu, Avrupa Turu Eko ve Plus, 

Kuzey Avrupa Turu, Doğu Avrupa turu, Britanya turu, Endülüs turu, Tayland Kamboçya Vietnam turu, Japonya Güney Kore turu, Küba turu.. bunlardan sadece birkaçı. Kurban Bayramı yaklaşırken nereye gidebiliriz düşüncesi içerisindeyseniz; işte Kurban Bayramı’nda seyahat edeceklere yurtdışı tur önerileri.

kuzey-avrupa-turu-norveç-fiyortları

Kuzey Avrupa Turu

Kuzey Avrupa turu ile deneyimleyeceğiniz sonsuz günler, daimi gecelerin merkezi İskandinavya… Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Baltık ülkeleri.. 12 gün 9 ülke ve 15 şehir.. Benzersiz doğanın, dramatik fiyort manzaralarının, kuzeyi kuzey yapan öğelerin birleştiği bir İskandinav Rüyası hepimizin arzusu değil mi? Görkemli kuzey ışıkları ve eşsiz festivaller de bunun bonusu. Bayramda nereye gitsek diye kara kara düşünmeyin. İskandinavya sizi bekliyor!

britanya-turu-ingiltere-londra

Britanya Turu

10 gün boyunca 5 ülke ve 15 şehir ziyaret edebileceğiniz Britanya turu; İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rota altında topluyor. Olağanüstü doğa manzaraları, zengin kültürel mirası, iyi korunmuş tarihi yapıları, dünyaca ünlü müze ve sanat galerileri ile hayal edilen ve bayram tatili için değerlendirilmesi gereken bir rota.

balkan-orta-avrupa-turu-karadağ-kotor

Balkan ve Orta Avrupa Turu

Muazzam doğası ve bize fazlasıyla hitap eden mutfağıyla ata toprağı, yurt dışına ilk kez çıkacaklar için en doğru tercih. Balkan Rüyası ve Orta Avrupa Turu kapsamında, tüm ekstra turlar ve profesyonel rehberlik hizmeti dahil, 8 gece konaklamalı olarak 10 gün, 11 ülke ve 15 şehri ziyaret edebilirsiniz.

otobüsle-avrupa-turu-2019

Avrupa Turu Eko ve Plus

Avrupadaki 14 ülkeyi tek seferde ve kısa bir zamanda gezebileceğiniz bu rota, ilk çıkacağınız yurtdışı seyahati için ideal olabilir. 16 günde neredeyse tüm Avrupa’ya hakim olmak; Almanya’dan Hollanda’ya, Paris’ten Roma’ya hayal ettiğin rüya şehirleri ekstra tur ücreti ödemeden doya doya gezmek istiyorsan bu tur sana göre.

adriyatik-turu-italya-roma

Adriyatik Turu

Denize ve maviye aşık biriysen bu tur tam sana göre. Roma, Floransa, Venedik ve Atina’yı görebileceğin, Akdeniz iklimini iliklerine hissedeceğin 10 günlük İtalya&Yunanistan turu, Kurban Bayramında değerlendirmek için oldukça ideal değil mi?

Avrupa Rüyası ile dilediğiniz ülkelerini ziyaret etmeniz, yeni kültürler tanımanız ve farklı bakış açıları kazanmanız mümkün. Katılacağınız rotaların en güzel yanlarından biri az zamanda pek çok yer görebilme imkanına sahip olmanız. Kurban Bayramını en iyi şekilde değerlendirmek için turunu seç, koltuğunu kaptırma!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bumerang - Yazarkafe
Bisiklet Dostu Avrupa Şehirleri

Bisiklet Dostu Avrupa Şehirleri

0
0
27 Ağustos, 10:36
Faroe Adaları Gezi Rehberi

Faroe Adaları Gezi Rehberi

0
0
29 Nisan, 16:55
Norveç Milli Parkları

Norveç Milli Parkları

0
0
4 Nisan, 13:31