Notice: Undefined index: whatsapp_paylasim in /home/wwwkuzeyavrupatu/public_html/wp-content/themes/imagazine/single.php on line 15

Kurban Bayramı’nda Seyahat Edeceklere Yurtdışı Tur Önerileri

İskandinavya’daki En Renkli 5 Şehir

Seyahatte Yemek Masraflarını En Aza İndirmenin Yolları

İskandinav Turunda Gün Doğumunu Görebileceğiniz Büyüleyici 5 Yer

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu | 12 Gün 9 Ülke 15 Şehir

İSKANDİNAV RÜYASI 26 Şubat, 13:18'de eklendi

Notice: Undefined variable: oturum_id in /home/wwwkuzeyavrupatu/public_html/wp-content/themes/imagazine/inc/single/haber_yeni.php on line 19

İskandinav turu, Baltık turu, Norveç turu, Norveç fiyortları turu mu arıyorsunuz? Tüm bölgeyi gezmek için 2 ya da 3 farklı tur almak yerine Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turu ile hepsini tek bir seferde gezebilirsiniz. Tüm bu saydığımız rotaları tek bir turda toplamışlar desek yeri!

İskandinav ve Baltık ülkelerini, Norveç fiyortlarını, Flam kasabasını, Stavanger’i, Polonya ve Almanya’nın kasabalarını ve hemen hemen bütün Kuzey Avrupa’yı baştan aşağı tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün.

“Kuzey Avrupa Turu, İskandinav Turu, Baltık Turu yapan Avrupa Rüyası, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen tur firması.”

Kuzey Avrupa Turu, Baltık Ülkeleri, Norveç Fiyortları

Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu ile Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya ülkelerini gezeceksiniz.

Türk Hava Yolları’nın Vilnius uçuşu ile başladığınız yolculuğunuz Baltık ülkeleri başkentleri Vilnius, Trakai, Riga, Tallinn ve Helsinki şehirlerini gezerek devam edecek. Vikinglerin hikayeleriyle ün salmış Stockholm, Oslo, Flam kasabası, Bergen, Stavanger ve Norveç fiyort turu ile tüm Kuzey Avrupa bölgesini gezeceksiniz. Baltık ve Kuzey Denizlerinde 4 adet gemi yolculuğu yapacaksınız. Bunların iki tanesi konaklamalı olacak ve Norveç fiyortlarında olacak! Norveç’te turunuzu tamamladıktan sonra Danimarka’da Kopenhag, Almanya’da Rostock, Anklam, Polonya’da Szczein, Torun, Gdansk, Augustow şehirlerini gezeceksiniz.

“Avrupa Rüyası yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

Norwegian Line Cruise adı verilen 10 katlı dev gemiyle konaklayarak 17 saatlik Norveç fiyortları turu yapacaksınız. Yol üzerinde Stavanger’e uğrayacaksınız. Fiyotları doya doya gezdikten sonra turunuzu en özel kılan özelliklerden biri de benzer Kuzey Avrupa turlarında olmayan Almanya ve Polonya kasabalarını keşfetme imkanı buluyorsunuz. Turun en sonu günü ise Vilnius’tan THY uçağı ile Türkiye’ye, İstanbul’a dönüyorsunuz.

İşte tüm bu İskandinav ve Baltık ülkeleri macerasının adı Kuzey Avrupa Turu! Adından anlaşıldığı gibi 12 gün boyunca size mükemmel bir rota vaad ediyor.

finlandiya-helsinki

Gezeceğiniz Kuzey Avrupa Ülkeleri, Şehirleri

Norveç (Oslo, Bergen, Flam Kasabası, Norveç Fiyortları), Letonya (Riga),

Polonya (Gdansk, Szczein, Augustow, Torun), İsveç (Stokholm),

Danimarka (Kopenhag), Finlandiya (Helsinki), Estyonya (Tallinn),

Litvanya (Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi),

Almanya (Rostock, Anklam)

“Avrupa Rüyası turu ile Gdansk, Bergen, Oslo, Tallinn, Riga, Rostock, Augustow ve 2 gece konforlu gemilerde konaklayacaksınız.”

Avrupa Rüyası Turunun Fiyatı Nedir?

12 gün boyunca 9 ülke 15 şehir göreceğiniz 10 gece konaklamalı, Türk Hava Yolları uçuşu ile gerçekleşen İskandinav turunun ücreti ise 1695€. Üstelik tüm ekstra turlar ise bedava! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

  • 3 – 14 Temmuz 2019
  • 17 – 28 Temmuz 2019
  • 29 Temmuz – 10 Ağustos 2019
  • 10 – 21 Ağustos 2019

“Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsab websitesinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

kuzey avrupa turu norveç

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

2 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Kuzey'in Keyfini Çıkaracağınız Müthiş Yaz Festivalleri - Kuzey Avrupa TuruKuzey Avrupa Turu on 2 Nisan 2019
  2. Geri bildirim: İskandinavya'daki En Renkli 5 Şehir - Kuzey Avrupa TuruKuzey Avrupa Turu on 29 Mayıs 2019


Notice: Undefined variable: yorum_1 in /home/wwwkuzeyavrupatu/public_html/wp-content/themes/imagazine/comments.php on line 77

Bumerang - Yazarkafe

Notice: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/wwwkuzeyavrupatu/public_html/wp-includes/functions.php on line 4115